Categories
SHOW BIZ

Do doja të kisha dalë nga shtëpia”/ Donaldi bisedon me Dj Gaz

Mbas spektaklit të mbrëmshëm Dj Dagz ka biseduar me Donaldin.

“Do ishte shumë mirë të kisha dalë këtë javë nga shtëpia.Nuk dua të hyj në këtë fazën që duhet të prishem me të gjithë”,-tha Dagz.

“Tani njerëzit po nxjerrin fytyrat e vërteta”,-tha Donaldi.

Categories
SHOW BIZ

Kështu është kur gjuan kunja gjithë kohën”/Vajzat flasin për Monikën

Mëngjesin e sotëm Antonela,Einxhel dhe Beniada kanë folur për Monikën.

“I thash unë kështu është kur hedh kunja gjithë kohës”,-tha Antonela.

“Se kuptova kur tha pse mu largove”,-tha Einxhel.

“Njeriu largohet kur kupton se afrohesh me fallcitet,kur afrohesh për interes”,-tha Beniada.

Top Channel

Categories
SHOW BIZ

Kush mendon se del sot?” Donaldi përgjigjet

Në një bisedë me Antonelën edhe Donaldin,Einxhel i drejton një pyetje Donaldit se cili sipas tij është banori që do të largohet mbrëmjen e sotme nga shtëpia.

“Kush mendon që del sot?”,-e pyeti ajo.

“Claudio mendoj që do të dali”,-u përgjigj Donadli.

“100 përqind e mendon?”-e pyeti ajo.

“Të them të vërtëtën po”,-tha Donaldi.

“Edhe unë kështu mendoj,nuk është Claudio për këtu”,-tha Antonela.

Burimi:Top Channel

Categories
SHOW BIZ

Dallgët po ngrihen”/Iliri flet me banorët

Mbrëmjen e djeshme Iliri ka folur me Monikën edhe Big Mamën.

Ai është shprehur se çdo ditë që kalon po bëhët me e vëshitrë për banorët.

“Besoj se nga java në javë këtu dallgët do të ngrihen jashtëzakonisht shumë,”-tha Iliri.

“Patjetër se do të fillojë rrethi të ngushtohet”,-tha Monika.

“Nëse sot jemi kapur për çorape nesër do të kapemi për karfica edhe realisht gjynah se do të dali ajo që njerëzit këtu kanë ardhur thjesht për lekun jo për të treguar veten se kush janë edhe jo të tregojnë se mbi të gjitha janë artista”,-tha Iliri.

Burimi: Top Channel

Categories
SHOW BIZ

E di sa keq jam ndier”/Arbri flet për Einxhel

Arbri ka folur me Sarën për Einxhel.

“E di sa keq jam ndier kur më tha që nuk më ka përqafuar kurrë edhe vetëm unë e paskam përqafuar atë”,-tha Arbri.

“Edhe armikun më të keq të kishte pasur nuk do ishte sjellë kështu”,- i tha Sarah.

“Nëse unë them se më pëlqen Einxhel 100 përqind unë të gënjej se nuk jemi akoma në atë fazë,tjetër gjë është kur e vlerëson si njeri,është e zgjuar edhe mua njerëzit e zgjuar,njerëzit që dinë të flasin mua më lejnë përshtypje më shumë sesa fiziku i një personi.Jashtë është shumë e lehtë të mbash shoqëri kurse këtu brenda është më vështirë edhe ja nis të kesh edhe një ndjenjë mund ta quaj,-tha Abri.

“Po ke nevojë se këtu je midis katër mureve edhe vetëm njëri-tjetrin kemi.Mua më vjen shumë çudi se Einxhel edhe atë natë që ishim në Prime binte në kundërshtim me fjalët e saj”,-tha Sarah.

Burimi: Top Channel

Categories
SHOW BIZ

Mision sekret nga “Vëllai i Madh”, banorët duhet të largojnë fshehurazi

Disa nga banorët janë ngarkuar me një mision të rëndësishëm nga ‘’Vëllai i Madh’’.

Monika dhe Beniada do të duhet që të përballen në orët në vazhdim me disa kafshë.

Qëllimi i tyre është që t’i marrin këto kafshë dhe t’i largojnë nga shtëpia pa u vërejtur fare nga pjesa tjetër e banorëve.

Misioni nisi me një pulë të cilën Beniada e dërgoi me sukses në dhomën e rrëfimit.

Le të shohim nëse e gjithë sfida e tyre do të përfundojë me sukses apo jo.

Burimi : Top Channel

Categories
SHOW BIZ

Antonela ironizon Monikën: T’i japim çmimin si aktorja e vitit

Teksa kanë konsumuar drekën, banorët nuk kanë hezituar t’i shprehin ironi dhe batuta në adresë të njëri-tjetrit.

Ka qenë Antonela e cila ka ironizuar Monikën duke e etiketuat si “aktorja e vitit”.

“Të njoh shumë mirë Monika, kot nuk e ke marrë çmimin aktorja e vitit. Edhe nëse nuk e ke marrë do ta marrësh menjëherë pasi ke dalë nga këtu”,- tha ajo.

Nga ana tjetër Monika replikoi me sportivitet duke thënë: Prisja që të më kapje diçka tjetër, jo këtë komedi.

Burimi: Top Channel