Categories
SHOW BIZ

Nuk doli nga shtëpia se kishte frikë”, Roza Lati zbulon se ç’i bëri vajzës që “iu qep” të dashurit të saj

Moderatorja Roza Lati është gjithnjë në qendër të vëmendjes. Së fundmi, ajo i është përgjigjur disa pyetjeve në story të ndjekësve të saj.

Dikush e ka pyetur nëse ajo ka rrahur ndonjëherë ndonjë person. Mirëpo, Roza ka treguar se kur ishte 21 vjeç ka gjurmuar me shkop bejsbolli një vajzë, e cila i ishte qepur të dashurit të saj.

“Ke rrahur ndonjëherë njeri se dukesh gocë gangsta”, pyetja e ndjekësit

“Nuk e kam çuar kurrë veten në atë pikë të konfliktit. Jam e shkathët dhe e pres me thikë që në bisedë. Pa e çuar në atë pikë. Poor kur kam qenë 21 vjeç, mbaj mend që kam gjëmuar për rreth 3 javë njërën me shkop bejsbolli se ju qep të dashurit tim. E bëra të mos dilte nga shpia një muaj nga frika. Këtë po”, u përgjigj Roza.

Roza nuk para prononcohet për jetën e saj private. Së fundmi, ajo theksoi se nuk është e dashuruar.

Më herët, në një intervistë, ajo ka thënë se: “Për momentin unë nuk kam kohë për lidhje sepse lidhja ime më e rëndësishme është karriera edhe për momentin i jam fokusuar karrierës. Mendoj se dashuria dhe ndjenja ka hapësirën e vet që duhet t’i japësh vëmendje. Ndërkohë unë për momentin prioritet kam punën dhe rritjen time artistike. O njërën o tjetrën, që t’i mbash të dyja nuk më ka dalë asnjë djalë me yllin në ballë që të më pranojë mua me këtë intesivitet pune”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.