Categories
TË TJERA

“Kepi i tundimeve” fillon menjëherë me flirtime, këta janē konkurrentët seksi, nga Atdheu te Efi

Ka filluar tashmë “Kepi i tundimeve” dhe disa nga emrat e përfolur të njohur nga “Për’puthen” u konfirmuan tashmë.

Erjola Doci, Atdhe Xheravina, Efi Dhedhes, Fation Kuqari, Juna, Mateo, Kledi, Ornela, Anxhela dhe Grei janë konkurrentët seksi ndërsa që në episodin e parë kanë nisur flirtimet.

Konkurrentët:

Kledi

Efi

Eriola

Fationi

Anxhela

Grei

Juna

Mateo

Atdheu

Ornela

Leave a Reply

Your email address will not be published.