Ç’po ndodh me Olsi Bylykun? Aktori shfaqet në spital

Aktori i humorit Olsi Bylyku është një personazh shumë i dashur për publikun. Mirëpo, së fundmi ai është përballur me një të papritur.

Aktori ka përfunduar në spital dhe po merr mjekim.

“I fortë”- shkruan ai. Mirëpo, Olsi nuk ka dhënë asnjë tjetër detaj.

Më herët, në një intervistë, Egli dhe Olsi rrëfyen detaje nga historia e tyre e dashurisë.

“Kemi qëndruar shtatë-tetë muaj njohje. Kemi dalë për rreth dy muaj por shumë rrallë, pastaj qëlloi sezon vere. Do të bënte një dorë jetë Olsi”- tregoi Egli nga ana tjetër.

Jo vetëm kaq, por ata i emocionuan të gjithë teksa performuan këngën e tyre hit me titull “Do ditë” në programin “Më lër të flas”.

Ata u pyeten nga Donaldi dhe Romeo Veshaj dhe për planet e tyre për martesë. Olsi u shpreh në mënyrë mjaft pozitive për këtë temë duke thënë se dasma është definitivisht në planet e tyre. Ai tha se për momentin ata te dy po fokusohen në materiale të tjera dhe se fakti që janë të rinj ju jep kohën e duhur.
Çifti u shprehën se kanë një lidhje mjaft të konsoliduar edhe pse në moshë të re, dhe se kanë plane mjaft emocionuese për të ardhmen.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *