Categories
SHOW BIZ

Çfarë raporti ka partneri i avokates Vasquez me Johhny Depp?

Dyshja Camille Vasquez dhe Johhny Depp janë bërë bashkë sërish kësaj radhe në Pragë, dhe ajo ka prezantuar të dashurin e saj britanik Edward Owen.

Çifti u pa duke qeshur dhe duke bërë shaka me yllin e “Pirates of the Caribbean” në një zonë në prapaskenë të turneut të tij evropian me kitaristin Jeff Beck.

Depp ka nisur turneun muzikor, duke luajtur koncerte të shumta dhe duke publikuar muzikë të re pas betejës së tij ligjore kundër Amber Heard.
Vasquez gjithashtu e gjeti veten në qendër të vëmendjes pasi mbrojti aktorin në çështjen e tij shumë të publikuar.

Heard kishte pohuar në një shkrim të vitit 2018 për ‘Washington Post’ se ajo ishte një e mbijetuar e abuzimit në familje dhe tani është urdhëruar të paguajë Deep 10 milionë dollarë kompensim dhe 5 milionë dollarë dëmshpërblim.

Një gjykatë vendosi që Heard e kishte shpifur atë në artikull, por juria gjithashtu i dha Heard 2 milionë dollarë në kundërpadinë e saj kundër Depp.

Vasquez u vlerësua gjerësisht për performancën e saj gjatë gjyqit dhe iu dha një promovim pas suksesit të saj në sallën e gjyqit.

Pamjet e postuara në rrjetet sociale tregojnë aktorin duke përshëndetur fansat përpara se të bashkohej me Vasquez, Jessica Meyers dhe Samuel Moniz, gjithashtu pjesë e ekipit të tij ligjor.

Fansat nxituan të komentonin duke thënë se kishte një “dashuri të vërtetë” midis Depp dhe avokates të tij, si dhe pjesës tjetër të ekipit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.