Modelja britanike flet për romancën me CR7: Kur u ndamë, më ofruan…

Duke folur për Manchester Radio Key 103, modelja tha se takimet e saj me Ronaldon ishin jashtëzakonisht të relaksuara. Ajo gjithashtu kujtoi datën kur ata shkuan në shtëpinë e saj dhe kaluan kohë duke pirë një filxhan çaj dhe duke parë serialin Fools Get Lucky, shkruan abcnews.al.

Nuk e di se çfarë do të thotë ai tani, por më pas i pëlqente gjithçka që takimi të mbyllej kështu”, tha modelja.

Aktorja 37-vjeçare zbuloi gjithashtu se hodhi poshtë një shumë të madhe parash nga tabloidët për të folur për marrëdhënien e saj me Ronaldon:

“Kur u ndamë, më ofruan shumë para për të treguar se si shkoi romanca jonë. Nuk e desha dhe refuzova.”

Gemma Atkinson është fejuar me kërcimtaren Gorka Marquez. Ata kanë edhe një vajzë të quajtur Mia e cila ka lindur në vitin 2019.

Cristiano Ronaldo aktualisht është në një lidhje me Georgina Rodriguez. Çifti ka tre fëmijë. Së fundmi, paparacët i kanë kapur duke pushuar në një klub në Ibiza.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *