Categories
SHOW BIZ

Tradhtar ngele, gjarpër”, Lori Hoxha i kthehet keq Donaldit pas veprimit të fundit

Pas Lorit, rradhën për të qenë e ftuar në “Më lër të flas” e ka patur Sara. Pak orë para transmetimit të emisionit, Donaldi ka postuar një foto që ka nxitur menjëherë reagimin e Lorit.

Ai ka pozuar me një bluzë ku i ka vendosur vizën emrit të Lorit dhe mban vetëm emrin e Sarës. “Tradhtar ngele”, i shkruan Lori.

Ndërsa Sara e ka marrë me të qeshura dhe i është përgjigjur: “Haha pagesa për intervistën besoj”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.