Categories
SHOW BIZ

Don Xhoni prezanton shtëpinë dhe makinat luksoze

Rap-artisti nga Drenica, Don Xhoni, prej më shumë se dy vitesh është rikthyer në një nga emrat më të pëlqyer në tregun muzikor shqiptar.

Ai deri në këtë kohë ka sjell një sërë projektesh e bashkëpunimesh të suksesshme, ndërkohë që ka arritur edhe fitime të majme.

Ndonëse po vazhdon të jetë tejet i kërkuar edhe në mbrëmje e koncerte, Xhonatan Isufi (emri i vërtetë) lirshëm mund të thuhet se është një nga yjet më të preferuar të skenës.

Falë punës së madhe, ai ka arritur të bëj edhe një jetë luksi teksa së fundmi ka prezantuar shtëpinë dhe makinat e shtrenjta që posedon.

Leave a Reply

Your email address will not be published.