Categories
SHOW BIZ

Kam fëmijë”, Klodiana Lala shpërthen keq, zbulon çfarë i ka ndodhur dhe lëvizjen që do bëjë së shpejti

Gazetarja Klodiana Lala ka bërë një deklaratë të papritur në profilin e saj në Facebook. Lala shkruan se tek Kopështi Zoologjik janë vendosur kafshë gome. Një qytetare i ka replikuar se pse shkon te kopështi zoologjik dhe nuk heton për çmimin e naftës. Nuk ka munguar edhe përgjigjja e Lalës e cila i thotë se po bën maksimumin dhe se madje ka denoncuar edhe rastin në fjalë.

Replikat

Qytetarja: Pse shkon tek kopshti zologjik? Shko tek nafta dhe çmimi i saj. Hetoni

Klodiana Lala: Kam femije e dashur. Ku ti coj? Te ngjiten ne tarracat e pallateve? Dhe per dijeni tende po denoncoj, jam gazetare qe merrem me krimin dhe ne fushen time po bej maksimumin tim. Trokit ne deren e gazetareve te fushes. Une gjithsesi po e denoncoj dhe rasti ne fjale eshte korrupsion. Kam denoncuar edhe rritjen e cmimit te naftes. Edhe shume e shume raste te tjera.

Leave a Reply

Your email address will not be published.