Categories
SHOW BIZ

Një pjesëtar i ri i shtohet familjes së këngëtarit/ Flor Mumajesi zbulon se bëhet…

Familjes së këngëtarit Flor Mumajesit i është shtuar një pjesëtar i ri, pasi artisti është bërë dajë.

Lajmin e mirë e ka dhënë vetë Flori në rrjetet sociale, ku ka ndarë foton e bebushit që mban një arush në duar. Dhe nuk është një arush dosido por është i njëjti me të cilin është rritur Flori.
Me fat unë..prej një jete…i njëjti me të cilin jam rritur edhe vetë”- ka shkruar ai duke etiketuar të motrën.
Flori është shumë hermetik rreth jetën private. Postimi i tij i fundit me të motrën në rrjetet sociale daton dy vite më parë kur e uroi për ditëlidnje. Teksa ndau disa foto me të ndër vite, kantautori shkruante se ajo ka qenë gjithnjë atje për të.

Leave a Reply

Your email address will not be published.