Categories
SHOW BIZ

Moderatorja e njohur e Top Channel bëri bujë me deklaratën, reagon Aida Shtino dhe nxjerr videon që po thyen rrjetin: Po të isha në studion do ta…

Gazetarja e njohur Aida Shtino ka reaguar lidhur me deklaratën e moderatores Erjola Doçi e cila tha se i duhet 2000 € në muaj vetëm kremëra. “Po te isha aty ne studio do ta kisha pyetur kete vajzen : “Cfare pune beni per te jetuar?”, shkruan Shtino.

Postimi i Shtinos

Epo 2000 € ne muaj per kremera…

Po te isha aty ne studio do ta kisha pyetur kete vajzen : “Cfare pune beni per te jetuar? ”
2000 € vetem per kremera nderkohe qe me ato leke mundet te jetojne 4 familje ne muaj….

Platoni thoshte, se nje njeri duhet te mari te ardhura aq sa i duhet per te jetuar , tepricat duhet ti dhuroje, perndryshe demtohet menderisht dhe shpirterisht dhe bie pre e kotesise dhe vesit, si dhe e botes materiale dhe haron shpirteroren. Prandaj miq tere ata e ato qe dalin neper media , e neper rrjete sociale , fb, insta e Tik Tok dhe reklamojne canta, bluza, jete lluksi mos i kini zili, sepse jane shpirterisht me te varfer, se ata qe jane te varfer materilisht. Kur shpirti eshte mbosh “ato/ata” te shkrete mendojne se do ta mbushin me gjera materiale….harrojeni , nuk mbushet kurre shpirti me materie.

Leave a Reply

Your email address will not be published.