Categories
SHOW BIZ

Beniada Nishani tregon për herë të parë arsyen e prishjes së miqësisë me Einxhel Shkirën

Beniada Nishani dhe Einxhel Shkira patën një miqësi ngushtë brenda shtëpisë së famshme mirëpo pas mbarimit të spektaklit ato nuk u panë më pranë njëra-tjetrës dhe sipas moderatores ato thjesht nuk kanë komunikuar më pasi modelja nuk i ka kërkuar as numrin e telefonit.

E pyetur nga Romeo në emsionin “Më lër të flas” se përse nuk flet më me Einxhelin dhe cila është arsyeja e vërtetë, ajo tha se nuk e di përse nuk i flasin më njëra-tjetrës por sipas saj ajo është shumë okej dhe Einxhelin e ka shumë xhan.

“Me Einxhelin nuk flasim dhe nuk e di përse. Aty brenda kam qenë vetvetja, jo me të gjithë banorët por me Einxhelin dhe Donaldin pata më shumë miqësi. Nuk e di arsyen nuk di as se çfarë të tregoj pasi jam super okej me të kam qenë një super shoqe e kam shumë xhan”- u shpreh Nishani.

Rikujtojmë se moderatoja i ka dhënë ‘goditjen’ e fundit raportit të saj me Beniadën duke i bërë ‘unfollow’ në Instagram. Panorama Plus vuri re se ajo nuk e ndiqte më modelen në këtë rrjet social teksa Beniada e ndjek ende.

Leave a Reply

Your email address will not be published.