Categories
SHOW BIZ

U kapën “mat” në Itali, reagon për herë të parë Bora Zemani

Prej ditësh në rrjet qarkullojnë lajme se Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë ribashkuar. Këto lajme sikur u konfirmuan ditën e djeshme pasi dyshja u kapën mat në Genova të Italisë.

Kryefjala.com” siguroi disa foto të tyre duke bërë pazar.

Pas këtij lajmi, moderatorja Bora Zemani ka reaguar duke publikuar një selfie të saj nga Italia, e cila është marrë si konfirmim i lajmeve të ribashkimit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.