Categories
SHOW BIZ

Edi Rama publikon pamjet dhe tregon çfarë po ndodh: Në ditët në vijim do të presim …

Me anë të një postimi në rrjetin social, kryeminsitri i vendit, Edi Rama, ka publikuar foto të turistëve që kanë mbërritur në portin e Himarës për të pushuar në bregdetin e jugut.

Rama shkruan se 1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur në portin e Himarës dhe 5000 të tjerë priten në javët e para të qershorit.
Sezoni Turistik
1200 vizitorë britanikë kanë mbërritur përmes portit të Himarës. Në ditët në vijim do të presim edhe 5000 turistë të tjerë që do të vizitojnë bregdetin tonë në javët e para të qershorit.

TëBashkuarJoTëNdarë
ShqipëriaEArdhmjaJonë
SkaKohëPërPushim”, shkruan Rama.

Leave a Reply

Your email address will not be published.