Categories
SHOW BIZ

Arbana Osmani tregon barkun e rrumbullakosur pas disa muajsh shtatzënë

Lajmin për shtatzëninë e saj e konfirmoi në finalen e “Big Brother VIP”.

Së fundi, në një fotografi që ka postuar në InstaStory ajo zbuloi barkun e rrumbullakosur.

Ajo duket mjaft në formë të mirë dhe se po e shijon pritjen e ëmbël që e ka zbukuruar atë edhe më shumë.

Kujtojmë se, Arbana është nënë edhe e dy djemve.

Leave a Reply

Your email address will not be published.