Categories
SHOW BIZ

Donaldi u aksidentua me motor ndërsa Romeo e shoqëroi në ambulancë

Ditën e djeshme qytetarët raportuan për një incident në aksin Tiranë-Elbasan ku u raportua se Romeo Veshaj ishte përfshirë në një aksident.

Në vendngjarje dallohej edhe një motor i shtrirë në asfalt ndërsa Romeo u fotografua pranë një mjeku dhe një ambulance.

Ndërkohë sipas disa qytetarëve të tjerë të pranishëm në vendngjarje, mësohet se i aksidentuar me motor ka qenë Donaldi ndërsa Romeo e ka shoqëruar për në spital me ambulancë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.