Categories
SHOW BIZ

Ish-konkurrentja e Për’puthen sulmon Borën dhe Donaldin: Dy aktorë të mëdhenj

Një nga ish-konkurrentet e “Për’puthen 2”, Sindi Loci, ka thumbuar hapur Donald Veshajn dhe Bora Zemanin pas ribashkimit të tyre.

Ajo ka bërë një status në “Instagram” ku i konsideroi Donaldin dhe Borën si dy aktorë. E po ashtu i ka dalë në mbrojtje Beatrix Ramosajt duke shkruar se është bullizuar vetëm se ra pre e ‘dy lojtarëve të mëdhenj’.

“Sa shpejt çirren fytyrat e vërteta të njerëzve! Po më vjen shumë çudi për ne si popull sa të çuditshëm jemi! E bëtë gocën e shkretë horr përpara të gjithëve vetëm sepse u dashurua (me pastërtinë dhe sinqeritetin më të madh) dhe ra pre e dy lojtarëve më të mëdhenj. Ndërsa dy të tjerët i nxorët shenjtorët/viktimat e shekullit. Sulmuat, cyberbullizuat, trajtuat si “djaj” atë dhe familjen e vet për dy aktorët që ju pëlqyen aq shumë! A po ju pëlqejnë fytyrat e vërteta të aktorëve?! Hajde popull dele shkoni prapë mbështesni këta që ju gënjejnë, njerëzit fake si brenda dhe jashtë se gjithë jetën këtë keni bërë! Mos nxirrni kot mllef tani e mos u pendoni! Këto janë figurat që ju doni! Këto janë njerëzit që ju pëlqejnë! Mos u ankoni as për Eurovizion, as për politikanë, as për figurat publike! Gënjeshtarët meritoni si popull se këto vlerësoni!” –shkruan Sindi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.