Categories
SHOW BIZ

Donaldi bën të papriturën ne te njejtin vend me Boren

Bora Zemani dhe Donald Veshaj ishin mbrëmjen e sotme të ftuar në eventin e Valdrin Sahitit, ku ky i fundit prezantoi koleksionin e tij të ri. Dyshja janë parë për herë të parë bashkë në publik që pas përfundimit të Big Brother VIP.

Në një vend me Borën, Donaldi bën të papriturën
Bora u shfaq e veshur me një fustan nga koleksioni i ri i stilistit dhe mori vëmendjen e të gjithëve teksa sfiloi në tapetin e kuq. Nga ana tjetër, Donaldi ka bërë një veprim të papritur. Ai ka publikuar në Instastory një video ku shihet Bora Zemani.

Aktori ka kapur një pjesë kur ajo po ecte në tapetin e kuq. Ndonëse nuk duken shumë detaje dhe as fytyra, pjesa fundore e fustanit ka mjaftuar për t’u dalluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.