Categories
SHOW BIZ

Trixa u rrëfye me lot në sy, Donaldi dënon bullizmin: Kënaqen edhe nëse vdes!

Në pjesën e parë të emisionit ‘Më lër të flas’, Donald e Romeo Veshaj kanë marrë nën shqyrtim pikërisht këtë gjë ‘Cyber bullying’ (bullizimi në internet) dhe me ironi u përgjigjen komentuesve që ofendojnë pa kriter në rrjetet sociale.

Aktori i humorit Donald Veshaj duket se ka vendosur të reagojë për herë të parë në lidhje me situatën e vështirë që po përjeton Beatrix Ramosaj, këngëtarja me të cilën krijoi lidhje brenda Big Brother VIP që u shpall ‘fajtore’ nga rrjetet sociale për ndërhyrjen në lidhjen e tij me moderatoren Bora Zemani. Në pjesën e parë të emisionit ‘Më lër të flas’, Donald e Romeo Veshaj kanë marrë nën shqyrtim pikërisht këtë gjë ‘Cyber bullying’ (bullizimi në internet) dhe me ironi u përgjigjen komentuesve që ofendojnë pa kriter në rrjetet sociale.

“Unë për ta mund të vdes, pra ky që ka këtë emrin sbcfdess_ddsdcd54 më uron që të vdes, ky do të ishte shumë i lumtur që një djalë i ri vetëm 26 vjeç si unë do të vdiste?”- thotë Donaldi.

Leave a Reply

Your email address will not be published.