Categories
SHOW BIZ

Rudina Magjistari “thyen rregullat”, bën si asnjëherë gjestin emocionues për partnerin

Nga vendi më romantik në botë Rudina Magjistari bën dedikimin për bashkëshortin

Rudina Magjistari është nga ato personazhet që nuk di të ndalet. Ajo punon nga e hëna në të shtunë dhe janë të pakta rastet kur Rudina largohet jashtë shtetit me familjen e saj.

Destinacioni që ka zgjedhur këtë herë është Italia (Verona) një nga vendet më romantike në botë ku ka udhëtuar së bashku me vajzën dhe bashkëshortin e saj.

Në morinë e shumë storieve në Instagram ajo që na bie në sy është një foto e bashkëshortit të saj, ku ajo shkruan “ E dua”.

Leave a Reply

Your email address will not be published.