Categories
SHOW BIZ

Marina publikon foto me vogëlushen e saj: Je zemra që rreh jashtë trupit tim

Marina Vjollca dhe Getora Selimi rrallëherë kanë postuar foto me të voglën e tyre, duke mos i ekspozuar fytyrën, të cilën e kanë mbajtur të fshehtë nga syri i publikut.

Ata nuk kanë zbuluar asnjëherë pjesë të portretit të saj, por së fundmi, moderatorja ka ndarë një imazh të ëmbël, ku shihet duke mbajtur në krah të voglën e saj.

Krahas fotos, ajo ka shkruar:“Ti je zemra ime që rreh jashtë trupit tim. MARGET. Dashuri e pakushtëzuar”, ka shkruar ajo.

Këtë foto sigurisht që e ka komentuar edhe Getoar Selimi, i cili është shprehur se të dyja janë arsyeja përse ai jeton.

Leave a Reply

Your email address will not be published.