Categories
TË TJERA

Çiljeta anulon martesën me Alban Hoxhën? Këngëtarja reagon pas lajmit të bujshëm (FOTO LAJM)

Këngëtarja e njohur Çiljeta Xhilaga, prej shumë vitesh është në një lidhje dashurie me portierin e Partizanit, Alban Hoxha.

Ndërkohë, së fundmi në rrjet po qarkullon lajmi se dyshja e njohur kanë shtyrë dasmën dhe se nuk ndiqen më me njëri-tjetrin ne rrjetin social Instagram.

Menjëherë pas këtyre thashethemeve ka reaguar Çiljeta e cila nëpërmjet një postimi në Instastory ka shkruar se:

Ah ju keni luajtur mendsh nuk keni më ç’lajme të prodhoni dhe fut e bjer sajo mashtro”.

Prej disa vitesh tanimë artistja bashkëjeton me sportistin e njohur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.