Categories
SHOW BIZ

Shfaqet me veshje super luksoze, sulmohet Arjola Demiri: Si dole nga BB milionere, rroga e aktores nuk të del

Aktorja Arjola Demiri ka rënë pre e komenteve negative pas daljes nga BBV. Së fundmi një ndjekëse i shkruan dhe i thotë se ku i gjen lekët për t’u veshur me firmato.

“Në Big Brother e tregove veten ndryshe kur dole u transformove në një Arjolë tjetër”, i ka shkruar ndjekësja. Nuk ka munguar reagimi i Arjola Demirit e cila ka zgjedhur të bëjë publik mesazhin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.