Categories
TË TJERA

Donaldi shkel në Top Channel pas dy muajsh, takohet me këtë person

Donaldi ka shkelur në Top Channel për herë të parë nga mbarimi i Big Brother VIP.

Ai ka shkuar për të parë nga afër punimet në studion e tij të emisionit “Më lër të flas” i cili nuk është anuluar por sic ka raportuar Prive.al do transmetohet në Top Channel.

Dhe kë e ka takuar vallë?

Të paktën me fotografi, nuk ka shkuar larg Borës.

Ka qenë konkurenti i Përputhen, Samiu ai i cili ka postuar fotografi me Donaldin brenda ambienteve të Topit.

Kur po flitet çdo herë e më shumë për ribashkim, tashmë është e sigurt se ai dhe Bora, gjithsesi që do takohen në ambientet e Topit.

Leave a Reply

Your email address will not be published.