Categories
SHOW BIZ

Donaldi pret të “shkrijë” Bora, por përgjigjen ia jep Semi

Për herë të parë që pas daljes nga BBV, Donaldi reagoi publikisht përmes një postimi në Instastory pasditen e sotme dhe dihej që ky reagim i tij do sillte shumë reagime të tjera nga “pjestarë” të tjerë të “telenovelës” më të famshme të viteve të fundit në Shqipëri.

Pas falendërimit për mbështetjen e madhe, ai shprehet se është i penduar për humbjen që pësoi në Big Brother dhe që uron që bora të shkrihet. Sigurisht që e ka fjalën për Borën që e njohim të gjithë, dhe jo borën si fenomen natyror.

“Ndërkohë që kamerat janë fikur uroj të kuptoni e respektoni qe tanime kjo eshte jeta ime reale e si te tille dua ta trajtoj. Kam kerkuar falje aty ku duhet dhe ku meriton dhe kam mbyllur portat qe nuk duhet ti kisha hapur kurre. Me ndihmen e kohes dhe te diellit, uroj që bora të shkrihet”, ishte një pjesë e mesazhit të gjatë të Donaldit.
Ndërkohë që Donaldi pret të shkrijë Bora, ka reaguar shoqja më e ngushtë e mdoeratores, këngëtarja Semi Jaupaj, që gjithashtu ka qenë një personazh i rëndësishëm që në fillim të kësaj historie.

Semi postoi në Instagram pak orë pas deklaratës së bujshme të Donaldit disa foto me mbishkrimin “Ti e di se nuk është njësoj siç ishte”. Një fjali që mund të përshkruajë më së miri lidhjen e tij me Borën dhe ndjesitë që mund të mos jenë njësoj pas lidhjes së tij me Beatrix.

Kujtojmë se pak kohë më parë, Semi solli këngën e saj “Mos u kthe” që ishte pikërisht historia e lidhjes mes Donaldit dhe Borës dhe mesazhi për aktorin ishte shumë i qartë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.