Categories
SHOW BIZ

Njerëzit më thonë bravo që nominove Beatrix!” Arbër Sulstarova: Xheisara s’më pëlqeu

Tenisti Arbër Sulstarova u bë pjesë e “Big Brother VIP” këtë edicion. Ndonëse rrugëtimi i tij zgjati vetëm pak javë ai u përfshi në disa situata shumë të komentuara. I ftuar në RTV Ora në një intervistë për “Ditë e re”, Arbëri foli për eksperiencën e tij për të cilën tha se nëse do e kthente kohën pas do ishte më debatues. Një nga situatat më të komentuara ka qenë edhe ajo me Xheisara Friskun. Gjatë një momenti në dhomën e rrëfimit kjo e fundit e preku pa vetëdije në këmbë tenistin.

Por ai nuk e priti mirë, duke iu kthyer ashpër që mos ta prekë më. Më pas ai tha se është në një lidhje dhe do që të respektojë të dashurën. I pyetur se çfarë i ka thënë e dashura për këtë moment, Arbëri tha se nuk e kanë diskutuar fare.

“Nuk jam aq konservator me vajzat. Ishte një gjest që ishte bërë disa herë. Personi në fjalë nuk më pëlqeu dhe ia thashë. Për mua ishte mënyra e duhur. Nuk e kam diskutuar fare me të dashurën. Ishte e parëndësishme. Mendoj se reagova shumë mirë. Familjarët kishin komente pozitive.”- u shpreh tenisti.

Arbërit iu dha mundësia që të hapte kutinë e Pandorës kur ishte pjesë e “Big Brother VIP” ku iu kërkua që të dërgonte tre veta në nominim në mënyrë që ai të shpallej imun. Zgjedhjet e tij ishin Donaldi, Beatrix dhe Einxhel. Beatrix kishte rreth 2 muaj që nuk dilte në nominim dhe Arbëri ishte i parë që e çoi direkt në televotim. Fill pas atij nominimi, këngëtarja doli. “Njerëzit më përshëndetin. “O sa bukur e bëre nominimin”-thonë.”- deklaroi sot Arbëri për këtë veprim.

Sa i përket kontakteve dhe lidhjeve ai tha se ka të njëjtin mendim që ka patur për të gjithë dhe se është zhgënjyer vetëm nga Monika.

“Mbaj kontakte me Ilirin, Meridianin, Palomën, Valonin. Kalojmë kohë bashkë. Unë nuk kam ndryshuar mendim për asnjë, përveç Dagz. Edhe Monika më zhgënjeu në disa gjëra sepse nuk ishte koherente.”-tha ai.

Leave a Reply

Your email address will not be published.