Categories
TË TJERA

Pas ndarjes së bujshme me vazjën e Majlinda Bregut, Erik Fullanit “i bie në kokë” për Bora Zemanin, gjesti që bëri publikisht

Djali i ish-Guvernatorit të Bankës së Shqipërisë, Erik Fullani, ishte në një lidhje me vajzën e ish-deputetes Majlinda Bregu, Kejda Ajazin.

Por kjo lidhje nuk e pati të gjatë, ata u lidhen dhe u ndanë në vitin 2019 dhe qarkulloi lajmi se arsyeja e ndarjes ishte tradhtia nga ana e Erikut.

Djali i ish-guvernatorit së fundmi ka shfaqur interesin për moderatoren më të përfolur të momentit, Bora Zemanin.

Kjo e fundit ka publikuar nje foto ku dërgon një puthje. Mes gjithë komenteve nëse puthja i drejtohet apo jo ishi-it te saj Donald Veshajt, Eriku e ka marrë të mirqenë se ne fakt puthja ishte për të dhe e ka falenderuar. Bora ndërkohë nuk i ka kthyer asgjë./

Leave a Reply

Your email address will not be published.