Categories
TË TJERA

U përfol për një lidhje me biznesmenin shqiptar, Selena Gomez zbulon çfarë po ndodh me jetën e saj

Kur bëhet fjalë për spekulimet për jetën e saj sentimentale, Selena Gomez i ka dëgjuar të gjitha ndër vite. Por, në vend që të marrë vëmendjes përmes këtyre thashethemeve, 29-vjeçare ka vendosur të zbulojë vetë se çfarë po ndodh dhe si i ka ‘punët’ me zemrën.

Ajo ka publikuar një video në TikTok duke sinkronizuar buzët me fjalët e audios virale të King Nas. Bëhet fjalë për një burrë që përmend disa komplimente në përpjekje për të bindur një grua që t’i japë atij një shans dhe gruaja nuk e merr seriozisht duke mos qenë e interesuar.

“Ndoshta kjo është arsyeja pse jam beqare”, ka shkruar Gomez në mbishkrimin e videos. “Mos besoni asnjë fjalë të mallkuar.” Duket se ylli amerikan është zhgënjyer aq shumë nga dashuria saqë tanimë e ka humbur besimin.

Leave a Reply

Your email address will not be published.