Categories
SHOW BIZ

EMRAT/ Mjekuan Nuredin Dumanin, arrestohen dy mjekë dhe një infermier në Fier, për çfarë akuzohen

Dy mjekët dhe një infermier të cilët i dhanë ndihmën e parë Nuredin Dumanit fill pas përplasjes me armë që pati në Papër të Elbasanit, janë arrestuar në flagrancë nga policia.

Në pranga ra mjeku Juljan Malaj, 43-vjeç, banues në Fier, me profesion mjek në qytetin e Fierit, për veprat penale “Moskallëzimi i krimit” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”.

Bledi Berdalli, 41 vjeç, banues në Fier, me profesion mjek në qytetin e Fierit, për veprat penale “Moskallëzimi i krimit” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”;

Ermal Gjeci, 36 vjeç, banues në Fier, me profesion ndihmësmjek në qytetin e Fierit, për veprat penale “Moskallëzimi i krimit” dhe “Veprime që pengojnë zbulimin e së vërtetës”

Leave a Reply

Your email address will not be published.