Categories
TË TJERA

E akuzuan për fotoshop e ndërhyrje, dalin fotot e Arjola Demirit pa “pikë” make-up

Disa foto të publikuara së fundmi në Instagramin e Arjola Demirit, ku dukej tepër e bukur, bënë që disa nga ndjekësit e saj të mendojnë se aktorja ka përdorur fotoshop ose ka bërë ndonjë ndërhyrje, pasi sipas tyre në Big Brother nuk dukej kështu.

Por në të vërtetë duket se magjia e make-up ka qenë arsyeja e shkëlqimit të aktores, që përtej të gjithave, mbetet e bukur dhe e hijshme pavarësisht këtyre “ndërhyrjeve”.

Siç shihet në këto foto, Arjola shfaqet pa “pikë” makijazhi. Më pas shihet se make-up që i është aplikuar, i shkon aq shumë sa e ka bërë të duket tepër e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.