Categories
SHOW BIZ

Upss! Këngëtares së njohur i grisen pantallonat gjatë performancës, i mbulon me ngjitës

Katy Perry u përball me një situatë aspak të këndëshme në episodin e ri të “American Idol”.

Ylli 37-vjeçar i muzikës pop kishte veshur një palë pantallona lëkure dhe një bluzë me printe kafshësh.

Ajo po performonte hitin e saj të vitit 2010 “Teenage Dream” me kolegët e saj të jurisë, Lionel Richie dhe Luke Bryan.

Pepole siguroi një klip ekskluziv të episodit të së hënës mbrëma, i cili zbuloi fatkeqësinë.

Katy u përkul ndërsa këndonte tekstin, dhe ishte pikërisht ky momenti kur pantallonat e saj të ngushta u grisën.

Katy kërkoi ndihmë nga anëtarët e skuadrës, të cilët erdhën për të ndihmuar yllin për të mbuluar zonën e saj të ekspozuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.