Categories
TË TJERA

Pas konfliktit për Einxhel, Arbana Osmani bën veprimin e papritur ndaj Fjoralbës!

Arbana Osmani dhe Fjoralba Ponari janë përfolur shumë për marrëdhënien e tyre me njëra-tjetrën, që gjatë spektaklit të”Big Brother VIP”, ku u fol për një mosmarrëveshje të tyre, që lidhej me takimin e Argjirës dhe Fjoralbës me konkurrenten Einxhel Shkira. Moderatorja e realuty shoë-t akuzoi mikeshat e Einxhel se po ndikonin në lojën e saj me informacionet e dhëna.

Arbana Osmani ka publikuar në llogarinë e saj të “Instagram” një foto teksa shikon emisionin “Portokalli” gjatë kohës që në ekran shfaqet Fjoralba. Mbi foto ajo ka shkruar vlerësime të mëdha për moderatoren, e cil ka kaluar një periudhë mjaft të vështirë që nga humbja e mamasë së saj.

“E bukur, trime, e patrembur”, ka shkruar Arbana duke etiketuar llogarinë e Fjoralbës.

Duket se moderatoret e “Top Medias” i kanë zgjidhur mosmarrëveshjet dhe tashmë relatat e tyre janë shumë të mira.

Rikujojmë se së fundmi Fjoralba ka folur për ndarjen e nënës së saj nga jeta në moshën 54-vjeçare në një nga intervistat e saj.

Ajo tregoi për dhimbjen që po përjeton, duke thënë se po mundohet të gjejë forcën për të ecur përpara.

“Është një dhimbje që është e imja, jeta vazhdon, duhet gjetur forca për t’u ringritur, për të frymëzuar të tjerët”, ka thënë mes lotësh moderatorja.

Leave a Reply

Your email address will not be published.