Categories
SHOW BIZ

Me këngën e Donaldit për Borën në sfond, Beatrix Ramosaj ka dy fjalë të rëndësishme për ju!

Një video nga koha kur Beatrix Ramosaj ishte brenda shtëpisë së famshme është shpërndarë së fundmi në rrjetin social Tiktok.

Kjo video si mbishkrim ka “Ehe s’qenka gjë ky bari…”, për arsyen e reagimit të Trixës pasi ka qenë vërtet ftohtë, por ajo është konsumuese e cigares dhe shihet teksa e konsumon në oborr gjatë publicitetit të “prime”.

E teksa rrjeti ka bërë këtë shaka me të, Beatrix vjen me një mesazh të rëndësishëm: “Mos konsumoni drogë, ‘fëmijë’”.

Përpos mesazhit të rëndësishëm, një #funfact për ju që e “humbët si detaj”, nëse do e dëgjoni me vëmendje videon në sfond dëgjohet kënga e Donaldit dedikuar ish-it të tij, Bora Zemanit, shkruan afterparty.al

Mos ndoshta një mesazh i koduar ky pas lajmit që u tha se u takuan dyshja bashkë?

Leave a Reply

Your email address will not be published.