Categories
SHOW BIZ

Aktorja e famshme jep lajmin e ëmbël: SHTATZËNË për herë të parë!

Një lajm mjaft i ëmbël dhe I bukur vjen për fansat e yllit botëror, Ashley Greene.

Aktorja e famshme ka dhënë lajmin emocionues se është shtatzënë për herë të parë.

Ashley ka publikuar tre foto bardh e zi të saj dhe bashkëshortit Paul Khoury, duke mbajtur foton e bebit në duar. Teksa si mbishkrim të fotove shkruan:

“Të dua më shumë se kurrë më parë dhe në një farë mënyre zemra ime vazhdon të zgjerohet për të të dashur edhe më shumë. Mezi pres të të shikoj të ndash dritën, dashurinë dhe pasionin tënd me fëmijën tonë.”

Leave a Reply

Your email address will not be published.