Categories
SHOW BIZ

Beatrix i dedikon dy tatuazhe Donaldit dhe faktet flasin vetë (FOTO)

Beatrix ka treguar përmes disa postimeve në Instastory se ka bërë 3 tatuazhe të reja.

Dy prej tyre i ka bërë në parakrah dhe ka vendosur t’ia tregojë dhe fansave.

1.”Wildcat (Mace e egër)”, është njëri prej tatuazheve dhe pak më lart ka vizatuar një zjarr.

(FOTO) Beatrix i dedikon dy tatuazhe Donaldit dhe faktet flasin vetë

Mirëpo e dini se të dyja mund të lidhen ngushtë me Donaldin?!

Wildcat, ndryshe nga Trixa, Donaldi e ka tatuazh në bark dhe kokën e një “wildcat”, siç mund ta shikoni më poshtë.

2.”Zjarri” ka 2 arsye: “Luaj me zjarr” është një pjesë e tekstit të këngës që Beatrix i dedikoi Donaldit dhe “Fire on fire” është kënga që Donaldi i dedikoi Beatrixës në 14 shkurt në ditën e të dashuruarve teksa ndodhej brenda BBV.(FOTO) Beatrix i dedikon dy tatuazhe Donaldit dhe faktet flasin vetë

Leave a Reply

Your email address will not be published.