Categories
SHOW BIZ

Atdheu konfirmon lidhjen dhe i kërkon falje partneres: “E kam lënduar…”

Ish-konkurrenti i PërPuthen është në një lidhje dashurie dhe këtë e konfirmoi vetë ai.

I ftuar në “Ftesë në 5”, Atdheu përfitoi nga rasti jo vetëm për të thënë se është në një lidhje, por dhe për t’i kërkuar falje partneres në disa raste që e ka lënduar.

“Do i kërkoj falje kësaj gocës që jam me të se e kam lënduar nja dy herë,” – u shpreh ai, ndërsa sqaroi se kanë qenë thjesht keqkuptime dhe është komplet i fokusuar te lidhja e tij serioze.

Ndërkohë, pak ditë më parë në rrjet qarkulluan lajme të ndryshme sa i takon krisjes së miqësisë mes Atdheut dhe Arjolës.

Atdheu sqaroi njëherë e mirë marrëdhënien me aktoren.

“Komunikimin e fundit e kam para dy-tre ditësh”, u shpreh ai duke konfirmuar se nuk ka asnjë krisje të miqësisë.

Atdheu u fut brenda shtëpisë së Big Brother Vip për të sqaruar pozicionin e tij si mik i Arjolës, pasi Antonela ngriti dyshime se mes tyre mund të kishte diçka më shumë.

Pak ditë më parë në rrjet qarkulluan lajme të ndryshme sa I takon krisjes së miqësisë mes Atdheut dhe Arjolës.

Atdheu konfirmon lidhjen dhe i kërkon falje partneres: “E kam

I ftuar në “Ftesë në 5”, Atdheu sqaroi njëherë e mirë marrëdhënien me aktoren.

“Komunikimin e fundit e kam para dy-tre ditësh”, u shpreh ai duke konfirmuar se nuk ka asnjë krisje të miqësisë.

Atdheu u fut brenda shtëpisë së Big Brother Vip për të sqaruar pozicionin e tij si mik i Arjolës, pasi Antonela ngriti dyshime se mes tyre mund të kishte diçka më shumë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.