Categories
SHOW BIZ

Kush po gënjen? “Bëra aksident dhe ti e vëllai yt s’më paguat”, flet dëshmitarja dhe tregon gjithçka

Një debat i ashpër ka ndodhur mbrëmjen e kaluar mes Einxhel dhe Donald brenda shtëpisë së Big Brother Vip për shkak të njohjes së tyre jashtë.

Ishte Einxhel ajo që i tha në fillim Donaldit se është bërë i njohur prej lidhjes me Borën, por sikur të mos mjaftonte kjo ajo tregoi shumë detaje në lidhje me punën e tyre të përbashkët

Ajo tha se vëllezërit Veshaj e hoqën nga puna pasi ajo u vonua se kishte bërë aksident. Madje Einxhel u shpreh se ata as nuk ishin interesuar ta pyesnin se si ishte, por që i ishin lajmëruar asaj pas pesë ditësh.

Së fundmi në lidhje me versionin e Einxhel ka reaguar edhe shoqja e saj e cila ishte me të ditën kur ndodhi aksidenti. Në një InstaStory, ajo thotë Einxhel po thotë të vërtetën në gjithë këtë histori, e madje ka shtuar se është ndjerë në faj, pasi mendonte se e gjitha ndodhi për shkak të saj.

Leave a Reply

Your email address will not be published.