Categories
SHOW BIZ

Kisha vendosur të heshtja deri në fund të lojës së saj, por do e bëj për disa të vërteta”/ Shpërthen keq Meridiani dhe i ‘çjerr maskën’ Arjolës

Ish banori i ‘Big Brother VIP’, Meridian Ramçaj ka sulmuar aktoren Arjola Demirin, përmes disa postimeve në rrjetet sociale.

Kur ndodhej në Big Brother, Meridiani shprehu rezervat për aktoren, duke thënë se nuk e kishte pritur aq mirë, pasi jashtë kishin një raport miqësor.

Aktorja ka komentuar deklaratën e tij me banorët ditën e djeshme, ku u shpreh se nuk është distancuar por ka qenë ai që nuk ka treguar afrimitet. Kjo nuk është pritur mirë nga ish banori, i cili ka shpërthyer me disa postime në Instastory.

“Ajo që nuk kuptoj dhe sinqerisht më ka befasuar është gjithë ky mllef sot pas kaq shumë kohë nga dikush që më quan “MIK”.Kisha vendosur të heshtja deri në fund të lojës së saj dhe do e bëj por disa të vërteta më duhet të them dy fjalë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.