Categories
TË TJERA

SkandaI! Video po çmend rrjetin, Einxhel shkel rregullin kryesor të Big Brother

Produksioni dhe ‘Vëllai i Madh’ dhanë vendimin që banorja Einxhel Shkira të nisë garën dhe të rikthehet në shtëpi.

Moderatorja ka mbërritur në shtëpi dhe iu ka treguar banorëve të tjerë eksperiencën e saj.

Mirëpo nuk ka mbaruar me kaq. Einxhel ka shkelur edhe një nga rregullat e produksionit duke dhënë informacion brenda BBV.

Ajo i thotë Tan Bramës se nuk është nominuar për të dalë por për të preferuar.

Leave a Reply

Your email address will not be published.