Categories
SHOW BIZ

Beatrix i dedikoi këngë historisë së tyre të dashurisë, Donaldi i dërgon një mesazh përmes Romeos (FOTO)

Pas publikimit të këngës së Beatrix Ramosajt , ka ardhur edhe reagimi Romeos që menaxhon instagramin e binjakut të tij.

Romeo ka shpërndarë në instragramin e të vëllait këngën e Ramosajt duke e shoqëruar edhe me një zemër.

Kënga e Trixës i dedikohet historisë së tij të dashurisë me Donaldin të nisur në Big Brother Vip.

Historia e tyre u sulmua nga rrjeti pasi Donaldi pak javë më parë shkëmbeu në emision një puthje me ish të dashurën e tij Bora Zemani dhe i dërgoi asaj një varëse në përvjetorin e lidhjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published.