Categories
SHOW BIZ

Donaldi preket për Trixen në krahët e Egzonës: Sa e çuditshme pa të!!

Mbrëmë (21 janar) nga Big Brother VIP është el iminuar këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj.

Beatrix ishte e larguara e radhës nga vota e publikut, ndërsa ishte në nominim bashkë me Donald Veshaj dhe Eixhel Shkira.

Pas largimit të saj nga shtëpia, i prekur nga kjo ishte partneri i saj, Donaldi, të cilët nisën një romancë brenda shtëpisë së Big Brother VIP dhe ishte një prej ngjarjet më të komentuara.

Gjatë një diskutimi me banoren tjetër Egzona Rafuna në oborrin e shtëpisë pas spektaklit të mbrëmshëm, Donaldi i tha se i dukej e çuditshme pas Beatrixën.

“Sa e çuditshme më duket që nuk është Trixa”, ka thënë Donaldi. Ndërsa, Egzona u shpreh se nuk u ka mbet shumë dhe kur të dal këtu do të jenë bashkë.Ndërkohë, kujtojmë që të nominuarit e kësaj jave janë Monika Lubonja dhe Arbër Sulstarova. Mbetet per tu pare se kush do te dale.

Leave a Reply

Your email address will not be published.