Categories
SHOW BIZ

Konkurrentët e “Për’puthen” kanë një ankesë për Bora Zemanin

Bora Zemani ka qenë në qendër të mediave rozë për jetën e saj personale dhe historinë e shumëpërfolur me Donaldin, po përveç kësaj ajo është prezente në “Top Channel” në 6 ditë të javës duke prezantuar emisionin e njohur “Për’puthen”.

Sot, Bora ka vendosur të ndajë në InstaStory një moment ku konkurrentët kanë ‘pakënaqësi’ ndaj saj, sepse ajo nuk i ka bërë follow back në Instagram. Bora u premtoi se kur të dalin nga programi do u bëj follow. Prezantuesja vendos ta mbajë raportin tepër profesional dhe nuk dëshiron të krijojë marrëdhënie shumë kofidenciale gjatë programit. Ajo e ka treguar edhe vjet që pas programit me disa edhe krijoi miqësi, ndërsa me të tjerë thjesht një marrëdhënie profesionale.

Nga konkurrentët aktual ajo ndjek vetëm Mevlanin, të cilin e ka ndjekur që nga vjet. Gjithashtu ndjek , Julin e Fationin nga djemtë dhe të gjitha vajzat që kanë qenë vjet përveç Ana Lleshit,Ledjanës,Fjorelës edhe Melisës.

Ledjanën ajo e ndiqte më parë, por ia ka hequr. Gjithashtu edhe Ledjana asaj, pavarësisht se te historia me Donaldin e mbështeti publikisht.

Nga konkurrentët e “Për’puthen” ajo kishte në ditëlindje prezentë Mevlanin, Ana Lleshin, Ana Kaurin dhe Fationin nga të vjetshmit dhe pothuajse të gjithë konkrrentët e këtij viti.

Bora tha se të gjithë ata që ishin ftuar erdhën, kështu që nënkuptojmë se pjesa tjetër nuk kanë marrë ftesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published.