Categories
SHOW BIZ

E listuar krah kryeministrit Rama! Arbana Osmani mbetet e befasuar, moderatori i Top Channel i jep lajmin emocionues

Ditën e djeshme në Wake Up u tha se moderatorja Arbana Osmani dhe kryeministri Edi Rama personazhet më të ndjekur në mediat sociale. Lidhur me këtë lajm Arbana ka reaguar e emocionuar.

Nuk mburrem, por u jam falënderuese të gjithëve për dashurinë dhe suportin”, ka shkruan Arbana në Instastory.

Leave a Reply

Your email address will not be published.