Categories
SHOW BIZ

E ke nisur keq me mua” Xheisara i drejtohet Arbrit

Teksa banorët po rrinin në oborr,Xheisara dhe Arbri kanë pasur një krisje me njëri tjetrin ku ajo i është drejtuar atij duke i thënë se ai e ka nisur keq me të.

“E ke nisur keq me mua,qetësohu se është dita e dytë,më jep pak kohë,nesër e mbrapa fillojmë”,tha Xheisara.

“Po fillo kur të duash”,i tha Arbri.

“Po çke ti se unë do bëhem meme përjashta jo ti,ç’punë ke” tha Xheisara.

“Okej,mendo për publikun pra”,i tha Arbri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.