Categories
SHOW BIZ

5 hyrje të reja në shtëpinë e “Big Brother Vip”/Cilët janë banorët e rinj?

Sonte shtëpisë më të famshme në Shqipëri “Big Brother Vip” iu bashkuan 5 konkurentë të rinj.

Bëhet fjalë për moderatoren Egzona Rafuna, e cila prej vitesh punon në Radio Televizionin e Kosovës, koreografin e njohur Tan Brama, Elton Merja,balerin dhe koreograf,këngëtaren e njohur Xheisara ku muzika që identifikohet më shumë është ajo pop si dhe tenisti dhe ekonomisti Arbër Sulstarova.

Të shohim si do të jetë për banorët e tjerë të shtëpisë hyjra e këtyre konkurentëve të rinj dhe nëse ata do të trazojnë ujërat apo jo gjatë qëndrimit të tyre.

Leave a Reply

Your email address will not be published.