Categories
SHOW BIZ

Einxhel më e sinqertë se kurrë për nominimet: Kam qenë aq sëmurë, por jam çuar dhe jam marrë me njerëzit

Nominimet e banorëve kanë nxitur debate mes tyre gjatë gjithë javës në shtëpinë e “Big Brother VIP”.

Spektaklin e sotëm, Sarah tha se disa banorë duhet të dalin në nominim, për t’i parë si e përballojnë presionin dhe sa japin brenda shtëpisë. Mes kundërshtimeve të Ilirit dhe Arjolës, ndërhy Einxhel dhe rrëfen se nominimet vërtet të ndryshojnë.

“Ka pasur ditë që kam qenë shumë sëmurë dhe kam pasur nevojë të fle tre ditë rresht, por jam ngritur. Vetëm se kam qenë në nominim, jam çuar dhe jam marrë me të gjithë njerëzit këtu”.

Moderatorja thotë se të qenit në nominim, është një presioni madh “Ke idenë që po humbas dhe po iki, të vjen keq kur je munduar shumë”, shprehet Einxhel.

Leave a Reply

Your email address will not be published.