Categories
SHOW BIZ

Sekreti im është…”/ Arbana Osmani tregon arritjen që e krenon më së shumti

Prej ditësh Donaldi ka shfaqur dëshirën e tij për të intervistuar moderatoren Arbana Osmani.

Në këtë puntatë speciale moderatorja ka pranuar që t’ja plotësojë atij këtë kërkesë.

Donald Veshaj pati mundësinë të dilte nga shtëpia, për ta shijuar këtë moment në skenën gjigande të ‘’Big Brother Vip’’.

E pyetur nga Donaldi, Arbana Osmani ka treguar se cila nga arritjet e ka bërë të ndihet krenare.

”Para disa kohësh isha duke ndjekur nje ligjeratatë ku një 90-vjeçar pyetej për sekretin e lumturisë. Përgjigja e tij është gjithashtu sekreti im i lumturisë. Unë përpiqem gjithmonë të kem marrëdhënie shumë korrekte, me njerëzit e dashur edhe me ata që punoj. Përpiqem të jem shumë e drejtë dhe të jap shumë dashuri dhe të mundem t’i shikoj gjithmonë në sy në çdo moment të jetë”,- u përgjigj ajo.

Leave a Reply

Your email address will not be published.