Categories
SHOW BIZ

Një surprizë e madhe vjen nga qielli për Donaldin dhe Beatrix, çifti i ‘Big Brother Vip’ mbetet i habitur

Një surprizë e këndshme ka ndodhur ditën e sotme për çiftin e shtëpisë.

Teksa banorët ndodheshin në oborrin e shtëpisë, një parashutë është afruar përreth tyre ku surpriza e veçantë ishte Donaldin dhe Beatrix.

Fansat e tyre të zjarrtë i surprizuan ata me një parashutë në të cilën shkruhej një dedikim ku ata u lumturuan pafund.

Dyshja u emocionua shumë nga kjo surprizë kaq e bukur.

Leave a Reply

Your email address will not be published.