Categories
SHOW BIZ

Flet si skuthe”, Arjola debaton me Antonelën

Antonela është vënë në qendër të debateve të ditëve të fundit.

Sjellja e saj është bërë shkak për diskutime të agravuara me disa prej konkurentëve.

Ka qenë Arjola ajo e cila ka reaguar për komentet që Antonela ka bërë për raportin e aktores me Meridianin

Pjesë nga debati:

Arjola: Ti ndoshta ke diçka personale me mua. Shkova kape Meridianin dhe ndërhyre a thua se unë po bëje krim

Antonela: Pse nuk ma the përpara këtë koment, apo tani u kujtove

Arjola: E ul diskutimin shumë poshtë

Antonela: Kapem me gjërat që më japin bezdi

Arjola: Çfarë bezdie të jep fakti që unë nuk flas me Meridianin?

Leave a Reply

Your email address will not be published.