Categories
SHOW BIZ

Mos fol palidhje”, Antonela debaton me Einxhel

Një përplasje e fortë ka ndodhur mes Antonelës dhe Einxhelit.

Prej ditësh raporti mes vajzave nuk është në nivelin më të mirë të mundshëm.

Teksa banorët u detyruan të flenë në oborr ato kanë nisur edhe të ironizojnë dhe akuzojnë njëri-tjetrin.

Ka qenë Einxhel e cila u ankua se banorët po abuzojnë duke i bërë Beniadës kërkesa të shumta vetëm për faktin se ishte ajo që e bëri këtë zgjedhje.

“Mos abuzoni sepse nuk po e lini ta shijojë këtë gjë”, tha Einxhel e irrituar.

Antonela nga ana tjetër e revoltuar replikoi duke thënë: Boll më acarove, po flet palidhje fare.

Leave a Reply

Your email address will not be published.